Líčení rtů: co je trendy letos v létě?

Léto se pomalu blíží a spolu s ním i čas na inspiraci, jak se v horkých dnech nalíčit.

Vzhledem k tomu, že léto je spojeno se spoustou aktivit, koupání a opalování, i módní trendy jsou v tomto období mírnější a nevyžadují nutnost strávit několik hodin před zrcadlem. Barvy mají v létě zazářit na oblečení, váš make-up by měl být naopak co nejjednodušší. Jako naprostý protipól všem letním barvám tedy stojí trend přirozených rtů s maximálním leskem.

Nikdy tedy nesáhnete vedle, když vsadíte na nahé líčení a svěží lesklé rty. Tento trend se velmi snadno nosí, má jiskru a je velmi ženský. Na výsluní v letním období stojí lesky na rty a tónovací balzámy na rty.

A jestli si chcete letní líčení ještě trošku zpříjmenit, sáhněte po balzámech na rty s vůní! Volit můžete jakoukoli vůni od svěžích mentolových až po ovocné a určitě jí potěšíte nejen sebe!

Testujte s námi letní novinky!
Chtěli byste ZDARMA vyzkoušet svěží letní novinku – balzám na rty Labellino s vůní malin a červeného jablka? Napište nám na e-mail blog@ageo.cz, co je ve vaší kosmetické tašce absolutní must-have v létě, a my deset z vás vybereme a odešleme vám balzám na rty Labellino k vyzkoušení a recenzi.
Za odeslanou recenzi dostanete navíc další DÁREK!

Nechat komentář