Tipy, jak vybrat NEJ vánoční dárky pro celou rodinu

Vybírat vánoční dárky tak, aby se líbily, to může být pěkný oříšek. Avšak není třeba si zbytečně dlouho lámat hlavu, máme pro vás spoustu tipů, ze kterých určitě vyberete ten pravý dárek pro každého člena rodiny. Na ponožky, pyžamo a podobné dárky zapomeňte, ty nechce pod stromečkem najít nikdo. Raději zalovte ve vodách krásy, vůně a hýčkání.

Když chcete udělat obdarovanému opravdovou radost, sáhněte po kosmetice. Kosmetika má hned několik výhod. Jednak ji používá každý, a to denně, jednak dokáže doplnit osobnost toho, kdo ji používá. Výběr je opravdu velký, takže najdete přesně to pravé pro malou princeznu, drsnou puberťačku, pilného studenta, konzervativní dámu i zarostlého dobrodruha.

Ženy ocení…

Když žena řekne, že nic nepotřebuje, nevěřte tomu. Jsou věci, kterých žena nemá nikdy dost a kosmetika mezi tyto věci rozhodně patří. Například dárková sada Fa Divine Moment udělá z běžného sprchování jedinečně příjemný zážitek. Ženám, které rády hýčkají své vlasy, uděláte radost sadou Gliss Kur Supreme Length se stylovou chundelatou kosmetickou taštičkou. Jako dárek pro kamarádku chytající divokou silvestrovskou párty vyberte Spa Secrets Cucumber&Vitamin C obličejovou masku, určitě ji na Nový rok velmi ocení. Ty, které dávají přednost jemné tělové péči a příjemné vůni, se budou těšit z Dove Relaxing Care kazety, navíc se setem na manikúru. Úsměv každé ženy se rozzáří také nad svíčkou Yankee Candle All Is Bright v dárkovém boxu, ovšem nic se nevyrovná tomu, když oceníte svou ženu dávkou relaxace sadou olejů do koupele Kneipp.

Muže potěší…

Vybírat pro muže se může zdát snadné, ale nenechte se mýlit, i muži mohou být nároční. Proto vsaďte na nejvyšší karty. Trumfem pro mužné dobrodruhy je sada Old Spice Whitewater Fireman, nebo sada Puma Cross The Line s aromaticko-kořeněnou vůní překračující hranice vašich fantazií. Krok vedle neuděláte ani se svěří dřevitou vůní STR8 Rise, stejně tak jako s STR8 Red Code, vůní, zasahující čistou mužnou energii. A stoprocentní jistota úspěchu se skrývá v dárkové taštičce od Gillette Mach3, skvělý dárek napříč věkovými kategoriemi.

Děti milují…

Ani dětem nejsou kosmetické dárky cizí. Pro dívky si Fa & Schauma připravily speciální dárkovou sadu, které žádná slečna neodolá. Holčičkám je určená Fa Kids Girls dárková sada a to proto, že holčičky milují růžovou, poníky a jednorožce a sladkou vůni ovoce vytvořenou přímo pro ně. Kluci se zaradují nad indiánskou sadou Fa Kids Boys s divokou vůní oceánu a dobrodružství. Teenageři stávající se mladými muži, budou radši, když jim vyberete mezi pánskými vůněmi, například z kolekce Fa Men Sport.

Náš tajný tip

Listujete nabídkou vůní a stále se nemůžete rozhodnout, kterou vybrat, aby se opravdu líbila? Pak nechte rozhodnutí na obdarovaném. Kupte mu Ageo.cz kredity a nechte obdarovanému naprosto svobodný výběr. Tuto variantu ocení naprosto všichni, ať jde o milovnice profi kosmetiky, nebo babičky, které se nemohou tahat s těžkými nákupy. Zakoupené kredity mají neomezenou platnost a lze je použít na nákup celého sortimentu na www.ageo.cz, a to je naprosto skvělé.

Pod stromečkem nezapomeňte hledat také vánoční pohodu, klid a jedinečné chvíle s vašimi nejbližšími. Přejeme vám krásné svátky.

Nechat komentář