Jak vrátit milostným hrátkám ztracenou jiskru?

V první řadě je potřeba vyhnat z ložnice škůdce, kteří narušují naše intimní soužití s partnerem. I když jsme zpočátku přesvědčeni, že hrátky s drahou polovičkou nás rozhodně nikdy nemohou omrzet, časem se o slovo začne hlásit stereotyp. A když se k tomu navíc přidají další škůdci, kteří chuť k milování snižují, může se lehce stát, že od partnera začneme slýchat větu: „Miláčku, pojď radši spát.“ Pokud chcete milostné dovádění znovu okořenit, přizvěte do ložnice pár sexuálních „odborníků“ na slovo vzatých. Ale nelekejte se, k žádným bláznivým orgiím vás nenabádáme! Řeč je o vychytávkách z plastu, latexu nebo gelu, které dokáží váš požitek posunout zase o level výš.

Škůdce č. 1: STEREOTYP

Že se do vaší ložnice vkradl stereotyp? Vezměte si na pomoc zpestřovadla. Velké oblibě se v tomto směru těší vibrátory, které mohou přinést potěchu jak samotným ženám, tak i párům. Zapojte vrnící hračku do předehry a nechte partnera, ať vás s její pomocí naladí na vlnu rozkoše. Sáhnout můžete také po Venušiných kuličkách, vibračních vajíčkách nebo stimulátorech klitorisu.

Další pomůckou, která vám přinese zcela nový druh požitku, jsou vibrační kroužky. Nasaďte hračičku na ztopořený penis partnera, vyberte intenzitu vibrací a spusťte – kroužek rozpulsuje jeho přirození, skrze které se příjemné chvění dostane i k vám. Některé kroužky jsou navíc vybavené speciální hlavičkou určenou ke stimulaci klitorisu, díky čemuž bude váš požitek ještě intenzivnější.

Škůdce č. 2: NECHUŤ

Zatímco ve sportu se doping nepovoluje, v intimních hrátkách máte zelenou. Pokud váš sexuální apetit upadá, zkuste ho vzkřísit pomocí afrodisiak. Jedná se vlastně o takový malý zázrak, který umí zesílit chuť k milování, zintenzivnit sexuální požitek i zlepšit kvalitu erekce. Milého dostaňte do pozoru pomocí přírodních tabletek a afrodisiakálních doplňků, vlastní „místo činu“ potřete stimulačním gelem  zintenzivňujícím vnímání každého dotyku a vězte, že na to, co bude následovat, dlouho nezapomenete.

Škůdce č. 3: KONDOMY

Ať se nám to líbí, nebo ne, milování s kondomem je jedinou antikoncepční ochranou, která dokáže zabránit přenosu pohlavních nemocí. Řadě mužů a žen se však užívání prezervativu příčí – vadí jim gumový zápach i snížení intenzity požitku – a milování si tak nemohou vychutnat naplno. Chvála bohu, že výrobci kondomů nejsou k těmto výtkám lhostejní. V bohaté nabídce dnes proto najdete ultratenkétéměř neviditelné kondomy, které pánům slibují maximální zvýšení citlivosti a co největší uspokojení.

A ani dámy nezůstanou ošizené. Aby si i ony milování s kondomem užily co nejvíce, mohou sáhnout po kondomech s vroubky, které mají za úkol poskytnout příjemné dráždění. Ještě o úroveň dál jsou poté prezervativy, které kromě stimulačního vroubkování a výstupků disponují také speciálním gelem přivádějícím pocit příjemného zahřívání, ochlazení nebo mravenčení.

Jak se říká, když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Pokud tedy o nákupu uvedených erotických pomocníků uvažujete, ale stydíte se pro ně zajít do krámu, nezoufejte a jednoduše (a hlavně diskrétně) si je objednejte v našem e-shopu.

Nechat komentář