Jaké barvy laků na nehty jsou letos in? Přinášíme TOP 5!

Barvy frčí, a to i na nehtech. Rok 2018 je inspirován mořem. Hitem je mořská modrá nebo pískově žlutá. Překvapením jsou ale všechny odstíny fialové nebo matná černá. Pro ty více stydlivé je tu dobrá zpráva, v módě je i minimalismus!

 

  1. Pastelově žlutá

Největším hitem letošního roku je žlutá. Pokud jí nechcete mít na oblečení, zkuste alespoň tu na nehtech. V kombinaci s opálenou pokožkou budou nehty vypadat skvěle! Zkuste pastelově žlutou, kanárkovou nebo třeba neonovou.

NÁŠ TIP: Maybelline Color Show lak na nehty 488 Yellow

 

  1. Mořská modrá

Muži občas říkají, že by nám snesli i modré z nebe. Ale co takhle modré z moře? Pro ty, co milují moře a potřebují „vitamin sea“ po celý rok, je modrá na nehtech ideální volbou. Nebojte se ale ani námořnických odstínů.

NÁŠ TIP: Maybelline Color Show lak na nehty 487 Blue

 

  1. Odstíny fialové

Trochu nezvyklá barva, ale vlastně proč ne? Fialová uklidňuje, současně ovšem působí sexy dojmem. Zkuste lak se třpytkami, díky kterému lehce docílíte holografického odlesku.

NAŠE TIPY: E.L.F Essentials lak na nehty Purple Dream

 

  1. Černočerná tma v matné

Překvapivě i tak tmavá barva jako černá bude hitem. Už dávno není černá znakem emočního temna a určitě vás s černými nehty nikdo nepřehlédne. Vyzkoušejte i matnou verzi nehtů s kamínky. Ke zmatnění vám postačí matující top coat, kterým přelakujete klasický černý lak.

NÁŠ TIP: Maybelline Colorama lak na nehty 23

 

  1. Minimalismus a návrat k průhlednému laku

Pro ty z vás, které výrazné laky na nehty zrovna dvakrát neoslní, tu je také řešení. Svůj velký boom oslavuje průhledný lak! Pokud máte krásně pěstěné nehty, je to pro vás to pravé ořechové. Trendy jsou i různá ohraničení linií nehtů třpytkami nebo kamínky.

Při tom všem lakování ale nezapomínejte na správnou péči o nehty, jako jsou vyživovací kúry v podobě různých laků a olejíčků. Nevynechejte ani krémy na ruce, které můžete aplikovat třeba každý večer před spaním. A při změně barvy laku používejte kvalitní odlakovač bez acetonu.

 

 

 

 

 

 

 

Nechat komentář