Pořiďte vše potřebné pro Vaši domácnost s exkluzivní slevou 25 %!

Pouze pro Vás: promo kód se slevou 25 % na drogerii!
Je tu září a to znamená jediné – léto, prázdniny a doba dovolených jsou u konce. Takže je čas si život zpříjemnit něčím jiným. Co třeba výhodnými nákupy? Nákupy na internetu výrazně šetří vaši peněženku, jsou jednodušší, levnější a umožňují vyvarovat se všeho, co vám vadí na nákupech v kamenných prodejnách – od front přes nedostatek času si vše prostudovat až po krátkou otevírací dobu a tahání těžkých tašek.

Na Ageo.cz jsme si pro vás připravili malý dáreček. Naši zákazníci dostanou exkluzivní slevu 25 % s promo kódem JZ25 na nákup drogerie v největší online drogerii Ageo.cz! Zmíněný promo kód poskytne 25% slevu na všechny produkty oblíbených značek Finish, Vanish, Woolite, Lanza, AirWick, Lovela, Dosia, Quanto, Cillit, Calgon, Vitroclen, Tiret , které naleznete na www.ageo.cz
Stačí při nákupu v košíku zadat do políčka “Promo kód” kód JZ25 a automaticky se vám z vašeho nákupu odečte 25 %. A to je ten nákup hned příjemnější. Kód lze uplatnit na zboží v jakékoliv hodnotě až do 30. září 2018.

Rádi dostáváte dárky? Na Ageo.cz dostanete dárek ke každému nákupu. Ať je váš nákup malý nebo velký, s objednávkou vám přijde i dárek. Například kosmetické zrcátko, sprchový gel nebo deodorant od Nivea, vzorek nového pracího gelu či aviváže, každý týden je to něco jiného.
Nákupem se také můžete zúčastnit soutěží o dárkové balíčky, poulázky do IKEA a Zara Home, balíčky s BIO drogerií nebo roční zásobou krmení pro Vaše mazlíčky, které se konají v průběhu celého roku.

Nechat komentář