6 fantastických triků s vlhčenými ubrousky

Dětské vlhčené ubrousky jsou něčím, co ve vaší domácnosti nesmí chybět, ať děti máte, nebo nemáte. Hned se dozvíte proč. Jejich využití je neuvěřitelně všestranné, můžete je mít kdykoli po ruce doma, v autě, v kabelce, všude se budou hodit.

Triky, které mnohé maminky znají a denně využívají, protože jim usnadňují život nesčetněkrát za den. Úklid během chvilky, ať už jde o rozlité pití, skvrny na oblečení, nebo bleskový úklid před příchodem návštěvy. Jednoduše, vlhčené ubrousky jsou vám k dispozici v každé situaci, během vteřiny vyřeší mnoho problémů a nepotřebujete k nim žádný další čisticí prostředek.

Povrchy

Nábytek, kuchyňská linka, umyvadlo, WC, nejrůznější plastové povrchy jako pračka, lednička a další, všechny tyto povrchy vyčistíte pár tahy s vlhčeným ubrouskem v ruce. Zapomeňte na dřinu a dlouhé drhnutí, výsledek je rychlý a provedení úžasně snadné, zbavíte se prachu, skvrn i zaschlých a lepivých fleků. Ale pozor na dřevo, obrazovky a displeje, těm by ubrousky nemusely udělat dobře.

Žaluzie

K mytí oken rozhodně patří i čistění žaluzií, zapomněli jste, nebo se vám do nich nechce? Zkuste vzít vlhčený brousek, budou zase perfektně čisté, bez prachu a dalších nečistot, rozdíl uvidíte na první pohled.

Boty

Znáte to. V předsíni si nazujete boty, už jste dávno měli odejít, ale pohled na špinavé boty vás staví před dilema, zda odejít, nebo skočit pro všechny ty věci na čistění obuvi a boty pořádně vydrhnout. Tak tohle dilema vyřešíte jako mávnutím kouzelného proutku, když si do chodby dáte balíček vlhčených ubrousků. Na pucování bot jsou jako dělané.

Make-up

Na cestách, ale i doma oceníte tento trik, jak se snadno zbavit make-upu. Díky vlhčeným ubrouskům bude veškeré líčení pryč, ani nemrknete.

Skvrny

Bezkonkurenčně nerychlejší a nejefektivnější způsob, jak se zbavit skvrn, ať jste doma nebo kdekoliv jinde. Z oblečení, čalounění auta nebo z pohovky a dalších textilií zmizí kdejaký flíček i pořádný flek. Skvrny od deodorantu, jídla, nebo kávy, už nebudou noční můrou, stačí mít vlhčené ubrousky vždy s sebou.

Auto

Zaprášená palubní deska, umaštěný volant, drobky obklopující řadicí páku a skvrny od jídla, kterým jste šetřili čas, když jste posledně jeli v autě, to všechno jsou důvody, proč si do přihrádky spolujezdce pořídit balík vlhčených ubrousků. Prostě se budou hodit.

Nechat komentář